חדשות ומבצעים

אודות


חברת מ.ה.ד.ר אלקטרוניק בע"מ
ברצוננו לפרוש בפניכם את פרופיל חברת מ.ה.ד.ר אלקטרוניקה בע"מ, חברה העוסקת מזה שנים רבות במגוון רחב של נושאים בתחום האלקטרוניקה,
מערכות כריזה, הגברה, בקרה והתראה מצלמות במעגל סגור, מתקני ומערכות לטיהור מים, מערכות קליטת לווין. אני סמוך ובטוח כי תמצאו שיש בניסיונה הרב של חברת מ.ה.ד.ר ובמקצועיותה בתחומים אלה, פתרונות כפי שיפורט להלן, לסייע בידי חברתכם בתחומי עיסוקיה.


חברת מ.ה.ד.ר - רקע כללי
חברת מ.ה.ד.ר אלקטרוניקה בע"מ הוקמה בשנת 1980, והיא מנוהלת מאז הקמת על ידי משפחת מנסור מנצרת ומשרדה הראשי נמצא בשלמה בן יוסף 25, צ'קפוסט, חיפה.
חברת מ.ה.ד.ר עוסקת ביבוא, ושיווק של ציוד במגוון רחב של תחומים , למן הגברה וכריזה, מערכות התראה ובקרה ( טלוויזיה במעגל, אינטרקומים, מצלמות, ערכות קליטה חדישות לשידורי לווין, ועד למערכות טיהור מים).

חברת מ.ה.ד.ר מהווה את אחד הספקים של ציודים הנ"ל בישראל ובמסגרת שירותיה מעניקה החברה ללקוחותיה ליווי צמוד ומקצועי משולב הנדרשות ללקוח,
על פי צרכיו הספציפיים, אספקתן והרכבתן ועד למתן שירות טכני מקצועי על ידי טכנאיה המיומנים ומעבדת השירות המשוכללת שלה .

על קהל לקוחותיה של חברת מ.ה.ד.ר נמנים גופים פרטיים וציבוריים רבים וברחבי הארץ פרויקטים רבים אשר הוקמו בסיועה של חברת מ.ה.ד.ר והנהנים מליווי ותמיכה טכנית שלה, גם כיום בעזרת צוות העובדים המיומן והמנוסה שלה, מעניקה חברת מ.ה.ד.ר לציבור לקוחותיה שירות איכותי, יחס הוגן והולם, עמידה בלוח זמנים ומקצועיות בעבודה.


מערכות טיהור מים:
והחדירה אותו SANYO AQUA FRESH תחילת דרכה של חברת מ.ה.ד.ר בתחום מתקני ומטהרי מים החל משנת 1999 ופתחה את המותג  לשוק המקומי כמותג בלעדי של חברת מ.ה.ד.ר הרשום על שמה ברשם החברות, ונחשב לאחת המובליות בתחום, אשר מעניק מספר פתרונות מתקדמים בתחום סינון וטיהור מים.
כל מתקני המיני בר שמציעה חברתנו הנם פרי פיתוח בלעדי של החברה המיוצרים במיוחד לפי דרשה שלנו במפעלים בסין, ורובם רשומים ברשם  המדגים הישראלי עבור חברתנו .

החברה מציעה מערכות טיהור מים המותאמות לבתי ספר , אולמי ספורט, חברות, בתי חולים, בתים פרטים ועוד.
ברשות החברה קימת מעבדה שרות ומערך של טכנאים לצורך התקנות המכשירים ונתן שרות ללקוחות בכל חלקי הארץ, כמו כן החברה אוחזת היום במגוון הרחב ביותר של חלקי החילוף למתן שרות וטרונות לכל התקלות במתקנים שמייבא על לקוחותינו בתחום זה נמנים:
קופת חולים לאומית, בתי חולים (תחזוקה מלאה), סיטונאים וחנויות מוצרי חשמל רשתות שונות, מכללות ובתי ספר, ומועצות מקומיות.
חברתנו בתחום זה נמצאת בהליך שיווק בחו"ל .
תחום זה נחשב היום לתחום מרכזי בחברת מ.ה.ד.ר ומהווה כ-
60% מאנרגית החברה.